653P17856C3T
Mfr.Part #
653P17856C3T
Description
XTAL OSC XO 178.5000MHZ LVPECL
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.2mm
Operating Frequency :
178.5MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Symmetry-Max :
55/45%
Current - Supply (Max) :
88mA
Voltage - Supply :
3.3V
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Supply Voltage :
3.3V
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Frequency :
178.5MHz