653P17856C2T
Mfr.Part #
653P17856C2T
Description
XTAL OSC XO 178.5000MHZ LVPECL
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Voltage - Supply :
2.5V
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Frequency Stability :
±20ppm
Operating Frequency :
178.5MHz
Symmetry-Max :
55/45%
Frequency :
178.5MHz
Supply Voltage :
2.5V
Current - Supply (Max) :
88mA
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.2mm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm