653P15363C2T
Mfr.Part #
653P15363C2T
Description
XTAL OSC XO 153.6000MHZ LVPECL
Surface Mount
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Factory Lead Time :
14 Weeks
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Operating Frequency :
153.6MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Voltage - Supply :
2.5V
Current - Supply (Max) :
88mA
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Frequency :
153.6MHz
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Rise Time-Max :
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.2mm
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Supply Voltage :
2.5V
Symmetry-Max :
55/45%