653P15006C2T
Mfr.Part #
653P15006C2T
Description
XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVPECL
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Frequency Stability :
±20ppm
Series :
653
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.2mm
Symmetry-Max :
55/45%
Current - Supply (Max) :
88mA
Supply Voltage :
2.5V
Operating Frequency :
150MHz
Frequency :
150MHz
Voltage - Supply :
2.5V
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm