653P15003C3T
Mfr.Part #
653P15003C3T
Description
XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVPECL
Supply Voltage :
3.3V
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Operating Frequency :
150MHz
Symmetry-Max :
55/45%
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency Stability :
±50ppm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Mounting Type :
Surface Mount
Rise Time-Max :
Current - Supply (Max) :
88mA
LVPECL
Factory Lead Time :
14 Weeks
Frequency :
150MHz
Function :
Enable/Disable
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.2mm