653P14853I2T
Mfr.Part #
653P14853I2T
Description
XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVPECL
Symmetry-Max :
55/45%
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
0.7ns
JESD-609 Code :
e4
Frequency :
148.5MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Voltage - Supply :
2.5V
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Supply Voltage :
2.5V
yes
Output :
LVPECL
Current - Supply (Max) :
88mA
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.2mm
Frequency Stability :
±50ppm
Operating Frequency :
148.5MHz