653P14853C3T
Mfr.Part #
653P14853C3T
Description
XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVPECL
Oscillators
Series :
653
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Symmetry-Max :
55/45%
Operating Frequency :
148.5MHz
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.2mm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency :
148.5MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Current - Supply (Max) :
88mA
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Supply Voltage :
3.3V