653P14852I2T
Mfr.Part #
653P14852I2T
Description
XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVPECL
Oscillators
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Supply Voltage :
2.5V
Function :
Enable/Disable
Frequency Stability :
±100ppm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.2mm
Frequency :
148.5MHz
Symmetry-Max :
55/45%
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Operating Frequency :
148.5MHz
Voltage - Supply :
2.5V
Current - Supply (Max) :
88mA