638L15552I2T
Mfr.Part #
638L15552I2T
Description
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVDS SMD
Current - Supply (Max) :
66mA
Frequency Stability :
±100ppm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
JESD-609 Code :
e4
Operating Frequency :
155.52MHz
Voltage - Supply :
2.5V
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 2.0mm
Symmetry-Max :
55/45%
Height Seated (Max) :
0.079 2.00mm
Supply Voltage :
2.5V
Frequency :
155.52MHz