638L12505C3T
Mfr.Part #
638L12505C3T
Description
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Frequency Stability :
±25ppm
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Height Seated (Max) :
0.079 2.00mm
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 2.0mm
Output :
LVDS
Frequency :
125MHz
Surface Mount :
yes
JESD-609 Code :
e4
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Symmetry-Max :
55/45%
Current - Supply (Max) :
66mA
Operating Frequency :
125MHz
Voltage - Supply :
3.3V
6-SMD, No Lead
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Supply Voltage :
3.3V