637V21253I2T
Mfr.Part #
637V21253I2T
Description
XTAL OSC XO 212.5000MHZ LVDS SMD
Supply Voltage :
2.5V
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 2.0mm
Frequency Stability :
±50ppm
Operating Frequency :
212.5MHz
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Height Seated (Max) :
0.067 1.70mm
Frequency :
212.5MHz
Voltage - Supply :
2.5V
Current - Supply (Max) :
66mA
Symmetry-Max :
55/45%