637V21253C3T
Mfr.Part #
637V21253C3T
Description
XTAL OSC XO 212.5000MHZ LVDS SMD
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Frequency Stability :
±50ppm
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 2.0mm
Voltage - Supply :
3.3V
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Current - Supply (Max) :
66mA
Operating Frequency :
212.5MHz
Height Seated (Max) :
0.067 1.70mm
Frequency :
212.5MHz
Supply Voltage :
3.3V
Symmetry-Max :
55/45%