637V15625C2T
Mfr.Part #
637V15625C2T
Description
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Current - Supply (Max) :
66mA
Voltage - Supply :
2.5V
Supply Voltage :
2.5V
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 2.0mm
Operating Frequency :
156.25MHz
Frequency Stability :
±25ppm
Symmetry-Max :
55/45%
Height Seated (Max) :
0.067 1.70mm
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Frequency :
156.25MHz