637V15006C3T
Mfr.Part #
637V15006C3T
Description
XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVDS SMD
Oscillators
JESD-609 Code :
e4
Frequency Stability :
±20ppm
Mounting Type :
Surface Mount
Output :
LVDS
Fall Time-Max :
0.7ns
Series :
637
Current - Supply (Max) :
66mA
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Supply Voltage :
3.3V
Operating Frequency :
150MHz
Voltage - Supply :
3.3V
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.7mm
Symmetry-Max :
55/45%
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Height Seated (Max) :
0.067 1.70mm
Factory Lead Time :
14 Weeks
Frequency :
150MHz