637V12502I3T
Mfr.Part #
637V12502I3T
Description
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Current - Supply (Max) :
66mA
Symmetry-Max :
55/45%
Frequency :
125MHz
Supply Voltage :
3.3V
Operating Frequency :
125MHz
Voltage - Supply :
3.3V
Output :
LVDS
Height Seated (Max) :
0.067 1.70mm
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 2.0mm
Base Resonator :
Crystal
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Frequency Stability :
±100ppm
Surface Mount :
yes
Operating Temperature :
-40°C~85°C