637L25005I3T
Mfr.Part #
637L25005I3T
Description
XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVDS SMD
Height Seated (Max) :
0.067 1.70mm
Frequency :
250MHz
Mounting Type :
Symmetry-Max :
55/45%
Supply Voltage :
3.3V
Operating Frequency :
250MHz
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 2.0mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Voltage - Supply :
3.3V
Current - Supply (Max) :
66mA
Frequency Stability :
±25ppm