637L21256C2T
Mfr.Part #
637L21256C2T
Description
XTAL OSC XO 212.5000MHZ LVDS SMD
Oscillators
Fall Time-Max :
0.7ns
Current - Supply (Max) :
66mA
Frequency :
212.5MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Supply Voltage :
2.5V
Symmetry-Max :
55/45%
Enable/Disable
Base Resonator :
Crystal
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Output :
LVDS
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Voltage - Supply :
2.5V
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 2.0mm
Height Seated (Max) :
0.067 1.70mm
Operating Frequency :
212.5MHz