637L15366A2T
Mfr.Part #
637L15366A2T
Description
XTAL OSC XO 153.6000MHZ LVDS SMD
Operating Temperature :
-10°C~60°C
Current - Supply (Max) :
66mA
Operating Frequency :
153.6MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Height Seated (Max) :
0.067 1.70mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
JESD-609 Code :
e4
Frequency :
153.6MHz
Output :
LVDS
Surface Mount
Fall Time-Max :
0.7ns
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.7mm
Surface Mount :
yes
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Symmetry-Max :
55/45%
Voltage - Supply :
2.5V
Supply Voltage :
2.5V