636L3C024M57600
Mfr.Part #
636L3C024M57600
Description
XTAL OSC XO 24.5760MHZ HCMOS TTL
Stock
985
In Stock :
985
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Current - Supply (Max) :
16mA
Mounting Type :
Surface Mount
Output :
HCMOS, TTL
Published :
2011
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Frequency Stability :
±50ppm
Series :
636
Voltage - Supply :
3.3V
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Frequency :
24.576MHz