636L3C014M74560
Mfr.Part #
636L3C014M74560
Description
XTAL OSC XO 14.7456MHZ HCMOS TTL
Stock
4
In Stock :
4
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Frequency Stability :
±50ppm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Output :
HCMOS, TTL
Series :
636
Mounting Type :
Surface Mount
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Function :
Enable/Disable
Base Resonator :
Crystal
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Current - Supply (Max) :
16mA
Published :
2011
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency :
14.7456MHz