633V2505I2T
Mfr.Part #
633V2505I2T
Description
XTAL OSC XO 156.26953MHZ LVDS
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Voltage - Supply :
2.5V
Frequency Stability :
±25ppm
Current - Supply (Max) :
66mA
Frequency :
156.26953MHz
Output :
LVDS
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Height Seated (Max) :
0.039 1.00mm