633V13306C3T
Mfr.Part #
633V13306C3T
Description
XTAL OSC XO 133.0000MHZ LVDS SMD
Oscillators
Series :
633
Base Resonator :
Crystal
Operating Frequency :
133MHz
JESD-609 Code :
e4
Factory Lead Time :
14 Weeks
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Frequency :
133MHz
Function :
Enable/Disable
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
LVDS
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Height Seated (Max) :
0.039 1.00mm
Supply Voltage :
3.3V
Frequency Stability :
±20ppm
Physical Dimension :
3.2mm x 2.5mm x 0.9mm
Voltage - Supply :
3.3V
Symmetry-Max :
55/45%
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Fall Time-Max :
0.7ns
Surface Mount :
yes
Current - Supply (Max) :
66mA