633E2505I2T
Mfr.Part #
633E2505I2T
Description
XTAL OSC XO 25.0000MHZ LVPECL
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Output :
LVPECL
Voltage - Supply :
2.5V
Supply Voltage :
2.5V
Operating Frequency :
25MHz
Height Seated (Max) :
0.039 1.00mm
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Frequency :
25MHz
Physical Dimension :
3.2mm x 2.5mm x 0.9mm
Surface Mount
Function :
Enable/Disable
Frequency Stability :
±25ppm
Current - Supply (Max) :
88mA
Symmetry-Max :
55/45%