633E15365C3T
Mfr.Part #
633E15365C3T
Description
XTAL OSC XO 153.6000MHZ LVPECL
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Voltage - Supply :
3.3V
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Physical Dimension :
3.2mm x 2.5mm x 0.9mm
Height Seated (Max) :
0.039 1.00mm
Frequency Stability :
±25ppm
Frequency :
153.6MHz
Current - Supply (Max) :
88mA
Supply Voltage :
3.3V