633E15362I2T
Mfr.Part #
633E15362I2T
Description
XTAL OSC XO 153.6000MHZ LVPECL
Frequency :
153.6MHz
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Frequency Stability :
±100ppm
Physical Dimension :
3.2mm x 2.5mm x 0.9mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Voltage - Supply :
2.5V
JESD-609 Code :
e4
Supply Voltage :
2.5V
Height Seated (Max) :
0.039 1.00mm
Symmetry-Max :
55/45%
Current - Supply (Max) :
88mA
Operating Frequency :
153.6MHz