633E12503I2T
Mfr.Part #
633E12503I2T
Description
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
Operating Frequency :
125MHz
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Rise Time-Max :
0.7ns
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Surface Mount
Base Resonator :
Crystal
Symmetry-Max :
55/45%
Current - Supply (Max) :
88mA
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
JESD-609 Code :
e4
Voltage - Supply :
2.5V
Height Seated (Max) :
0.039 1.00mm
Fall Time-Max :
0.7ns
Series :
633
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Output :
LVPECL
Frequency Stability :
±50ppm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Physical Dimension :
3.2mm x 2.5mm x 0.9mm
Frequency :
125MHz
Factory Lead Time :
14 Weeks
Supply Voltage :
2.5V