599DHB000121DG
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
599DHB000121DG
Manufacturer
Silicon Labs
Package / Case
8-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC VCXO 100.0000MHZ CML
Manufacturer :
Silicon Labs
Product Category :
Oscillators
Output :
CML
Packaging :
Strip
Frequency Stability :
±20ppm
Absolute Pull Range (APR) :
±15ppm
Factory Lead Time :
4 Weeks
Voltage - Supply :
3.3V
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Function :
Enable/Disable (Reprogrammable)
Type :
VCXO
Mounting Type :
Surface Mount
Series :
Si599
Current - Supply (Max) :
120mA
Base Resonator :
Crystal
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Frequency :
100MHz
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm