595AD147M900DGR
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
595AD147M900DGR
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSCILLATOR
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Oscillators
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Function :
Enable/Disable
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Current - Supply (Max) :
135mA
Frequency Stability :
±20ppm
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Voltage - Supply :
3.3V
Type :
VCXO
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
JESD-609 Code :
e4
Frequency :
147.9MHz
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Output :
LVPECL
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Base Resonator :
Crystal
Absolute Pull Range (APR) :
±100ppm
Mounting Type :
Surface Mount
Factory Lead Time :
6 Weeks
Series :
Si595
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Datasheets
595AD147M900DGR
Skyworks Solutions, Inc. 595AD147M900DGR
595AD147M900DGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD