595AB155M520DGR
Mfr.Part #
595AB155M520DGR
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Description
XTAL OSC VCXO 155.5200MHZ LVPECL
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Supply Voltage :
3.3V
Voltage - Supply :
3.3V
Factory Lead Time :
6 Weeks
Frequency :
155.52MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Absolute Pull Range (APR) :
±160ppm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Qualification Status :
Not Qualified
Power Supplies :
3.3V
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Output :
LVPECL
Number of Terminations :
6
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Current - Supply (Max) :
135mA
Operating Frequency :
155.52MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Datasheets
595AB155M520DGR
Skyworks Solutions, Inc. 595AB155M520DGR
595AB155M520DGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD