595AD147M900DG
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
595AD147M900DG
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSCILLATOR
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Oscillators
Output :
LVPECL
Frequency :
147.9MHz
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Function :
Enable/Disable
Voltage - Supply :
3.3V
Type :
VCXO
Mounting Type :
Surface Mount
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Packaging :
Strip
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Absolute Pull Range (APR) :
±100ppm
Factory Lead Time :
6 Weeks
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Series :
Si595
Frequency Stability :
±20ppm
Current - Supply (Max) :
135mA
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C