561RU2JBA102EE270J
Mfr.Part #
561RU2JBA102EE270J
Description
CAPACITOR CERAMIC RADIAL
Datasheets
561RU2JBA102EE270J
Manufacturer related products
    CAP CER 1000PF 6KV Z5U RADIAL
    CAP CER 2200PF 760VAC Y5U RADIAL
    CAP CER 10000PF 3KV Y5V RADIAL
    CAP CER 0.1UF 400VAC Y5V RADIAL
    CAP CER 0.1UF 2KV Y5V RADIAL