545AAD200M000BBGR
Mfr.Part #
545AAD200M000BBGR
Manufacturer
Silicon Labs
Description
XTAL OSCILLATOR SMD
Manufacturer :
Silicon Labs
Surface Mount
Rise Time-Max :
0.35ns
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Frequency Stability :
±20ppm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Height Seated (Max) :
0.052 1.33mm
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.33mm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Current - Supply (Disable) (Max) :
112mA
Output :
LVPECL
Fall Time-Max :
0.35ns
Supply Voltage :
3.3V
Symmetry-Max :
55/45%
Current - Supply (Max) :
153mA
Additional Feature :
TRI-STATE; E/D FUNCTION; 2.5V SUPPLY VOLTAGE ALSO AVAILABLE; TR
Voltage - Supply :
2.5V 3.3V
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Surface Mount :
yes
Frequency :
200MHz
Operating Frequency :
200MHz