535L192X2IA5
Mfr.Part #
535L192X2IA5
Description
XTAL OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSW
Frequency :
19.2MHz
Operating Frequency :
19.2MHz
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 2.0mm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Control Voltage-Max :
3.3V
Current - Supply (Max) :
10mA
Type :
VCTCXO
Height Seated (Max) :
0.079 2.00mm
Voltage - Supply :
3.3V
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
3.5mA
Supply Voltage :
3.3V