535L19205GA5
Mfr.Part #
535L19205GA5
Description
XTAL OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSW
Type :
VCTCXO
Current - Supply (Disable) (Max) :
3.5mA
Operating Temperature :
-40°C~105°C
Current - Supply (Max) :
10mA
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency :
19.2MHz
Operating Frequency :
19.2MHz
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 2.0mm
Factory Lead Time :
17 Weeks
Surface Mount :
yes
535
Control Voltage-Max :
3.3V
Frequency Stability :
±500ppb
Additional Feature :
TR, 7 INCH
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Supply Voltage :
3.3V
Package / Case :
10-SMD, No Lead
Mounting Type :
Surface Mount
Output :
Clipped Sine Wave
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Base Resonator :
Crystal
Height Seated (Max) :
0.079 2.00mm