531AA308M571DG
Mfr.Part #
531AA308M571DG
Manufacturer
Silicon Labs
Description
XTAL OSC XO 308.5710MHZ LVPECL
Manufacturer :
Silicon Labs
Current - Supply (Max) :
121mA
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Voltage - Supply :
3.3V
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Factory Lead Time :
4 Weeks
JESD-609 Code :
e4
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency :
308.571MHz