530KC48M0000DG
Mfr.Part #
530KC48M0000DG
Manufacturer
Silicon Labs
Description
XTAL OSC XO 48.0000MHZ CML SMD
Manufacturer :
Silicon Labs
Current - Supply (Max) :
108mA
Voltage - Supply :
1.8V
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Frequency Stability :
±7ppm
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Output :
CML
Frequency :
48MHz
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C