530AC644M877DGR
Mfr.Part #
530AC644M877DGR
Manufacturer
Silicon Labs
Description
XTAL OSC XO 644.8770MHZ LVPECL
Manufacturer :
Silicon Labs
Product Category :
Oscillators
Reach Compliance Code :
Compliant
Factory Lead Time :
4 Weeks
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
JESD-609 Code :
e4
Frequency :
644.877MHz
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
RoHS Status :
RoHS Compliant
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Voltage - Supply :
3.3V
Current - Supply (Max) :
121mA
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Frequency Stability :
±7ppm
Operating Temperature :
-40°C~85°C