530AC143M965DG
Mfr.Part #
530AC143M965DG
Manufacturer
Silicon Labs
Description
XTAL OSC XO 143.9650MHZ LVPECL
Manufacturer :
Silicon Labs
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency Stability :
±7ppm
1 (Unlimited)
Reach Compliance Code :
Compliant
Factory Lead Time :
4 Weeks
Current - Supply (Max) :
121mA
Frequency :
143.965MHz