511NCA106M250AAG
Mfr.Part #
511NCA106M250AAG
Description
XTAL OSC XO 106.2500MHZ CMOS SMD
Oscillators
Qualification Status :
Not Qualified
Frequency :
106.25MHz
Packaging :
Strip
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Output :
CMOS
Frequency Stability :
±20ppm
Supply Voltage :
3.3V
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
JESD-609 Code :
e4
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Function :
Enable/Disable
Factory Lead Time :
6 Weeks
Operating Frequency :
106.25MHz
Power Supplies :
3.3V
Number of Terminations :
6
Voltage - Supply :
3.3V
Current - Supply (Disable) (Max) :
18mA
Current - Supply (Max) :
26mA
Surface Mount :
yes
Datasheets
511NCA106M250AAG
Skyworks Solutions, Inc. 511NCA106M250AAG
511NCA106M250AAG datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD