511NAA0M10000AAGR
Mfr.Part #
511NAA0M10000AAGR
Description
XTAL OSC XO 100.0000KHZ CMOS SMD
Current - Supply (Disable) (Max) :
18mA
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Current - Supply (Max) :
26mA
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Reach Compliance Code :
Compliant
Output :
CMOS
RoHS Status :
RoHS Compliant
Factory Lead Time :
6 Weeks
Frequency Stability :
±50ppm
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Frequency :
100kHz
Voltage - Supply :
3.3V
Type :
XO (Standard)
Datasheets
511NAA0M10000AAGR
Skyworks Solutions, Inc. 511NAA0M10000AAGR
511NAA0M10000AAGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD