501JAA25M0000DAF
Mfr.Part #
501JAA25M0000DAF
Description
OSC CMEMS 25.0000MHZ LVCMOS
Voltage - Supply :
3.3V
Radiation Hardening :
No
Frequency :
25MHz
Frequency Tolerance :
0.005%
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm
Mount :
Surface Mount
Output :
LVCMOS
Series :
Si501
Max Supply Current :
4.9mA
Load Capacitance :
15pF
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Max Duty Cycle :
55 %
Operating Supply Voltage :
3.3V
RoHS Compliant
Factory Lead Time :
12 Weeks
Size / Dimension :
0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
Published :
Frequency Stability :
±50ppm