500SDBB25M0000ACH
Mfr.Part #
500SDBB25M0000ACH
Manufacturer
Silicon Labs
Description
XTAL OSC XO 25.0000MHZ SSTL SMD
Manufacturer :
Silicon Labs
Factory Lead Time :
4 Weeks
Packaging :
Bag
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency :
25MHz
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm
Voltage - Supply :
3.3V
Current - Supply (Disable) (Max) :
10.7mA
Current - Supply (Max) :
20.2mA
Operating Temperature :
0°C~85°C
Size / Dimension :
0.157Lx0.126W 4.00mmx3.20mm