445W35L13M00000
Mfr.Part #
445W35L13M00000
Description
CRYSTAL 13.0000MHZ 12PF SMD
Crystals
Physical Dimension :
L5.0XB3.2XH1.35 (mm)/L0.197XB0.126XH0.053 (inch)
RoHS Status :
RoHS Compliant
JESD-609 Code :
e4
Operating Temperature :
0°C~50°C
Frequency :
13MHz
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Load Capacitance :
12pF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50Ohm
Pbfree Code :
Additional Feature :
AT-CUT; TR, 7 INCH
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Operating Frequency :
13MHz
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm