4356-RX-434-D
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
4356-RX-434-D
Manufacturer
Silicon Labs
Description
EZRADIO SI4356 434 MHZ STANDALON
Manufacturer :
Silicon Labs
Product Category :
RF Receivers
Current - Receiving :
Sensitivity :
Package :
Bulk
Product Status :
Obsolete
Package / Case :
Modulation or Protocol :
OOK
Series :
Antenna Connector :
U.FL
Features :
Supplier Device Package :
Voltage - Supply :
3.6V
Frequency :
433.92MHz