402F38433CJR
Mfr.Part #
402F38433CJR
Description
CRYSTAL 38.4000MHZ 9PF SMD
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60Ohm
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency :
38.4MHz
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Series :
402
Size / Dimension :
0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Factory Lead Time :
14 Weeks
Load Capacitance :
9pF
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm
Operating Temperature :
-20°C~70°C