402F3841XIDR
Mfr.Part #
402F3841XIDR
Description
CRYSTAL 38.4000MHZ 18PF SMD
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60Ohm
Size / Dimension :
0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
Load Capacitance :
18pF
Frequency Tolerance :
±10ppm
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm
Factory Lead Time :
14 Weeks
Mounting Type :
Surface Mount
Frequency Stability :
±15ppm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency :
38.4MHz