358C1250B3C3T
Mfr.Part #
358C1250B3C3T
Description
XTAL OSC VCXO 125.0000MHZ HCMOS
Symmetry-Max :
55/45%
Control Voltage-Max :
3V
Operating Frequency :
125MHz
Current - Supply (Max) :
65mA
Control Voltage-Min :
0.3V
Voltage - Supply :
3.3V
Physical Dimension :
5.0mm X 3.2mm X 1.3mm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Linearity :
15%
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Supply Voltage :
3.3V
Factory Lead Time :
13 Weeks
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency :
125MHz
Operating Temperature :
-20°C~70°C