356P3000B4C2T
Mfr.Part #
356P3000B4C2T
Description
XTAL OSC VCXO 300.0000MHZ LVPECL
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Absolute Pull Range (APR) :
±50ppm
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Control Voltage-Max :
2.3V
Frequency Stability :
±30ppm
Output :
LVPECL
Symmetry-Max :
55/45%
Linearity :
15%
Supply Voltage :
2.5V
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.85mm
Frequency :
300MHz
Height Seated (Max) :
0.073 1.85mm
Operating Frequency :
300MHz
Control Voltage-Min :
0.2V
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Current - Supply (Max) :
88mA
Voltage - Supply :
2.5V