353NB5I192R
Mfr.Part #
353NB5I192R
Description
XTAL OSC VCXO 19.2000MHZ HCMOS
Frequency Stability :
±25ppm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Voltage - Supply :
2.5V
Height Seated (Max) :
0.055 1.40mm
Frequency :
19.2MHz
Current - Supply (Max) :
25mA
Operating Temperature :
-40°C~85°C