347LB6C1000T
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
347LB6C1000T
Manufacturer
CTS Corporation
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC VCXO 100.0000MHZ LVPECL
Manufacturer :
CTS Corporation
Product Category :
Oscillators
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Frequency Stability :
±20ppm
Current - Supply (Max) :
80mA
Pbfree Code :
yes
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Base Resonator :
Crystal
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Type :
VCXO
Factory Lead Time :
15 Weeks
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Series :
347
Height Seated (Max) :
0.067 1.70mm
Function :
Enable/Disable
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Published :
Voltage - Supply :
3.3V
Absolute Pull Range (APR) :
±50ppm
Frequency :
100MHz